Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích

Reservation

1

Detail

 lyžování v Beskydech snowtubing
 lyžařská škola sáňkařská louka
 snowpark pro segway vozítka běžkování
 půjčovna lyží termální bazén
 vyjížďky na saních tažených koňmi

Více

Chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ve Ski areálu Razula najdete čtyři sjezdovky a snowpark. Hlavní sjezdovka Razula měří 1 km a má převýšení 210 metrů. Rodiče s dětmi mohou využít mírnější 350 metrů dlouhou sjezdovku Horal, kde v zimě funguje také lyžařská školka a snowtubing.

Novinkou slibující velký kopec zábavy je sáňkařská louka a snowpark pro segway s možností jejich zapůjčení. U horní stanice vleku Razula můžete také naskočit na běžeckou stopu vedoucí k hotelu Horal. Značeny jsou zde i další běžecké tratě (např. rozcestí Soláň – Machůzky – hotel Galik – hotel Horal – U Tabulí). Všechny stopy jsou upravovány a celkem měří více než 30 km.

Ti, kteří milují romantiku a chtějí si odvézt zážitek jako z pohádky, by si zde neměli nechat ujít možnost projíždky po okolí na saních tažených koňským spřežením.

Zaparkovat můžete pohodlně v areálu přímo pod svahem a jezdí sem také skibus na trase Kroměříž-Zlín-Velké Karlovice.

Z Luhačovic cca 60 km

Lyžaři mohou zrelaxovat unavené svaly v termálních bazénech s vodními atrakcemi v hotelu Horal. Hodinu v něm máte zdarma ke každému celodennímu nebo půldennímu skipasu.

Ski areál Razula propojuje společným skipasem 6 lyžařských areálů: KohútkaKyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.