Rezidence Eden pro děti

Na své si v Rezidenci Eden přijdou i ti nejmenší hosté. Nekonečná dětská fantazie určitě naplno využije tu spoustu prostoru a zeleně, který naše ubytování nabízí – může jej proměnit v zakletý hrad, v místo plné skrýší ideálních na schovávanou, vyřádit se na trávníku při hraní na babu nebo třeba při stavění bunkrů. Vy zatím můžete v klidu relaxovat nebo grilovat na terase, aniž byste se o své ratolesti museli bát. Víte totiž, že do areálu mají přistup pouze ubytovaní hosté a děti se vám nemají kam zatoulat.

Na bezpečí dětí jsme mysleli i v apartmánech, proto jsou zde k dispozici záslepky do elektrických zásuvek. explained inside significantly greater aspect approximately online games casino. Připraveny pro vás máme také dětskou vaničku, přebalovací pult a postýlku s povlečením. Chceme zkrátka poskytnout veškerý komfort nejen vám, ale i vašim dětem, abyste si pobyt zde co nejvíce vychutnali.

Máme pro vás také několik tipů, kam v okolí s dětmi za zábavou:

O Šípkové Růžence.

Klasická pohádka na motivy bratří Grimmů.

Divadlo | 11. 11. 2016 | 16:00 | Kino Elektra

V jedné zemi za devatero horami a devatero řekami se v království krále Ctirada narodí princezna Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu. Podaří se princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit? Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.

  1. Ulice Čes. armády  Prostorné ohrazené hřiště zasazené do zeleně, kde se děti mohou vyřádit na houpačkách, průlezkách, skluzavkách a na kolotoči.
  2. Ulice Hradisko – Hřiště s průlezkami a houpačkami najdete v areálu sportovního centra Radostova. Areál nabízí také mnoho dalších možností sportovního vyžití s dětmi, jako třeba badminton, bowling nebo tenis.
  3. Ulice Jurkovičova Alej – Hřiště se skluzavkami, pískovištěm a průlezkami se nachází ve sportovním areálu Golf. Pokud máte už trochu odrostlejší děti, můžete si tu s nimi zahrát minigolf, tenis, ping pong nebo kuželky.
  4. Ulice Nádražní – Hřiště s průlezkami a pískovišti se nachází u mateřské školky.
  5. Ulice Školní – Hřiště s kolotočem, průlezkami a pískovištěm najdete u budovy základní školy.
  6. Ulice Solné – Největší a nejmodernější hřiště v Luhačovicích najdete v areálu Bowlingu U Solného pramene. Děti si tu mohou zaskákat na trampolíně, zdolat minilezeckou stěnu, vyřádit se na průlezkách, skluzavkách, houpačkách a kolotoči. S těmi většími dětmi si tu můžete zahrát bowling, k dispozici jsou zde lehké koule a dráhy mají mantinely.

Dětské lanové centrum Pirátská zátoka:

Pojďte si s dětmi zahrát na piráty v Dětském lanovém centru Pirátská zátoka. Najdete ho na břehu Luhačovické přehrady v těsné blízkosti cyklostezky a aquaparku. Je určeno pro děti od 3 do 12 let, které tu mají za úkol zdolat 15 pirátských překážek různých obtížností. Všechny překážky mají záchytné sítě a jsou umístěny ve výšce do 1,7 m, takže umožňují doprovod rodičů, můžete si tedy užít společné dobrodružství bez obav. Napněte plachty, nastavte správný kurz a hurá na to! Více se dozvíte ZDE.

Rodinný zábavní park Galaxie Zlín

Kdo v dětství nesnil o tom být kosmonautem!? V Galaxii můžete svůj vesmírný sen prožít. Je tu obří hala napěchovaná atrakcemi, které nabízí nezapomenutelné zážitky nejen dětem. Každá z atrakcí představuje jinou planetu či galaxii, za jediný den tak můžete společně prožít dobrodružnou cestu vesmírem plným zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Informace o otevírací době a vstupném najdete ZDE.