Vítejte v Rezidenci Eden

Vychutnejte si opravdu jedinečný pobyt v centru Luhačovic.

Zpomalte, uvolněte se a dopřejte si zasloužený odpočinek. You should on the subject of online games casino. Nic nemusíte, prostě si jen a jen užívejte chvíle se svými blízkými. Poskytneme vám k tomu dostatek prostoru, naprosté soukromí a plný komfort.

Pojďte se s námi povznést nad starosti všedních dní v moderních dvoupatrových apartmánech ležících na zelené střeše. Na dosah ruky budete mít vše potřebné – obchody, kavárny i parkování, ale přitom nebudete ničím a nikým rušeni. Dokonalá kombinace.

Představte si, jak spolu s rodinou ráno beze spěchu snídáte u bohatě prostřeného stolu a jak si vaše děti hrají na terase, aniž byste se o ně museli bát.

Představte si, jak se spolu s partnerem na terase díváte na západ slunce nad Luhačovicemi, hraje hudba a na stole se chladí víno.

To vše se vám může splnit u nás v Rezidenci Eden.

Apartmány

V přízemí dvoupatrového apartmánu se nachází plně vybavená moderní kuchyně s jídelním stolem. Z prostorné prosklené obývací části s velkou rozkládací sedací soupravou vejdete na terasu, kde si můžete vychutnat rodinné snídaně nebo romantické večeře.

V horním patře je umístěna ložnice s extra velkou manželskou postelí a psacím stolem, dále se zde nachází koupelna s vanou nebo sprchou.

Apartmány jsou stylově a moderně zařízeny. Najdete zde vše, co k pohodlnému pobytu potřebujete, včetně bezplatné Wi-Fi, satelitní TV, myčky, podlahového vytápění, klimatizace, ručníků i hygienických potřeb.

Na recepci pro vás máme připraven výběr výhodných nabídek na lékařská vyšetření a wellness procedury v nedalekém partnerském hotelu, které pro vás rád zařídí náš ochotný personál.

Pobyt zde si užijí jak rodiny s dětmi, tak i zamilované páry – každý si tu najde to své.

Proč si tedy za cenu hotelového pokoje nedopřát dvě patra s více než 85 m² prostoru?